Ballkoni Dajtit

Restoranti “Ballkoni I Dajtit” ka filluar aktivitetin e tij ne vitin 2007. Restoranti ofron kushte komode, ambiente te kendshme, te qeta dhe natyrisht nen kenaqesine e pamjes se mrekullueshme qe te ofron mali i Dajtit, aty ku Tirana duket si ne pellembe te dores dhe perendimi i diellit te mahnit.
Restoranti Ballkoni i Dajtit u krijua per te qene nje nga restorantet me te mira ne Tirane qe ofron gatim tradicional. Nese doni te keni me shume kenaqesi, argetim, cilesi dhe sherbim te mrekullueshem, ejani dhe vizitoni restorantin Ballkoni i Dajtit. Ketu ju do te gjeni hapsiren e duhur, sherbimin me te mire dhe gatime tradicionale shume te shijshme, dhe vendodhje perfekte per te gjitha te mbledhura sebashku. Me vendodhje ne zone turistike, dekor bashkohor dhe klasik i pershatur per ne dimer dhe ne vere, ne jemi ketu per te shtuar cilesi ne okasionet tuaja festive dhe te thjeshtojme sa mundemi jeten tuaj te ngarkuar nga punet.

Ballkoni i Dajtit  eshte restoranti me vendodhjen me te bukur panoramike. Ai ndodhet ne piken turistike te Malit te Dajtit. Atje ku me pare mund te shkoje per gati 1 ore tani mund te shkosh vetem per 15 min nepermjet udhetimit shume te bukur me teleferik ofruar nga Dajti Ekspres. Çdokush nga ju mund të ëndërrojë për ajrin e pastër të pyllit, aromën e luleve, shushurimën e ujit që rrjedh nëpër gurë. Mos ëndërroni! ... Ejani tek Ballkoni i Dajtit dhe do t`i gjeni të gjitha bashkë, ku ndërthuret stili i drurit me modernen, e gjelberta e mrekullueshme e natyrës, dhe padyshim një shërbim i kulturuar e cilësor.


Per me teper klikoni www.ballkonidajtit.com


Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/dajti/public_html/new/templates/rt_fresco/index.php on line 272

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/dajti/public_html/new/includes/application.php on line 539

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dajti/public_html/new/templates/rt_fresco/index.php on line 272

создать сайт