Dajti Tower

Dajti Tower Belvedere Hotel eshte nje investim i kompanise Dajti Ekspres. Kompania ka investuar ne fushen e turizmit duke krijuar kete hotel ne nje nga vendet me te njohura turistike te qytetit te Tiranes, ne malin e Dajtit. Hoteli ka perfunduar si ndertim ne fillim te vitit 2009 dhe ka filluar te funksionoje me te gjitha sherbimet e tij, gjate muajit Shtator 2009. Qellimi i ndertimit te ketij hoteli eshte promovimi i nje turizmi malor te qendrueshem, dhe mbrojtja e natyres.

Dajti Tower Belvedere Hotel ndodhet në pikën turistike të parkut natyror të malit të Dajtit 1420 m mbi nivelin e detit.. Një copëz moderne akomodimi ju pret në majë të malit të Dajtit. Provoni të shijoni mes bukurive e panoramës së mrekullueshme edhe komoditetin dhe luksin që ju ofron ky kompleks argëtimi, i cili lidhet ngushte dhe me transportin tuaj për aty nepermjet – teleferikut Dajti Ekspres. Teleferiku eshte i vetmi ne Shqiperi dhe me i gjati ne llojin e tij ne Ballkan.

Per me shume vizitoni websitin www.dajtitower.com


Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/dajti/public_html/new/templates/rt_fresco/index.php on line 272

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/dajti/public_html/new/includes/application.php on line 539

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dajti/public_html/new/templates/rt_fresco/index.php on line 272

создать сайт