Marketingu

Pershendetja nga Marketingu

Kompleksi “Dajti Ekspres” përfshin:
- “Teleferiku” –
si një nga investimet më unike dhe madhështore në Shqipëri,
- “Dajti Tower Belvedere Hotel”-
aty ku Tirana duket si në pëllëmbë të dorës,
- restorantin e drurit “Ballkoni Dajtit“ –
Tradita Shqiptare.

Kompleksi “Dajti Ekspres” promovon turizmin malor dhe konsiderohet si një ndër pikat turistike më interesante të Tiranës. Me punën tonë ne përpiqemi ti ofrojmë shoqërisë shqiptare një model pozitiv të biznesit privat duke shfaqur vazhdimisht standarte të larta profesionale dhe etike.
Kompleksi yne ju krijon mundësinë të vini të shijoni dhe të prekni nga afër këtë copëz parajse si dhe natyrën e mrekullueshme që të ofron mali i Dajtit.

Ju mirepresim të vini tek ne duke shijuar kënaqësinë që të ofron udhëtimi me teleferik – aty ku toka takon qiellin.

 

Marketing Director
Orjana Gjebrea


Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/dajti/public_html/new/templates/rt_fresco/index.php on line 272

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/dajti/public_html/new/includes/application.php on line 539

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dajti/public_html/new/templates/rt_fresco/index.php on line 272

создать сайт